Hakkımızda  Şirket Profili :

2005 yılında kurulan şirketimiz açtığı ilk Çengelköy şubesi 2007 yılı itibariyle 2. şubesi olan Ümraniye şubesini açmıştır. Kaliteli hizmetimiz, lezzetimiz ve hızlı servisimiz sonucu topladığımız   takdir bizleri daha da büyümeye teşvik etmektedir.
15’e yakın çalışanımız müşterilerimiz için Pizza Hit’’s standartlarını her gün daha da iyiye götürebilmek için çalışmakta ve müşteri sayımızı her geçen gün artırmaktayız.Amacımız;  Pizza Hit’’s markasını, tüm müşterilerimizin güvendiği ve aradığı bir marka haline getirebilmektir … 

Üretim Merkezi :   

Pizza Hit’’s şubeleri hamurunu, sosunu ve kullandığı malzemelerini kendisi tedarik etmekte, satın alma ve lojistik merkezimizde hijyenik koşullarda teknolojinin desteğiyle üretilen malzemeler iki şubemize standart ve taze olarak sevk edilmektedir. 
Tek merkezde imalat yapmamız Pizza Hit’’s’in her şubesinde standardını ve kendisine has lezzetini korumasının en önemli sebebidir …

  İnsan Kaynakları :  

Pizza Hit’’s her zaman, kendini geliştirebilen, sorumluluk sahibi, standartlarla hareket edebilme becerisi olan arkadaşlarla çalışmak ister. Müşterilerimizin bizler için ne ifade ettiğinin bilinciyle hareket edip, onları mutlu edebilmek için yeni fikirler üretebilen arkadaşlarımız her zaman daha iyi pozisyonlara yükselebilmektedir.

Müşterilerimiz 

Rakiplerimizden bir adım önde olmak için, üstün ve kalıcı nitelikli müşteri deneyimlerini her gün yaşamalıyız. Biz müşterilerimize en mükemmel ürün ve servisi söz verir ve yerine getirirsek; pizza yemek istediklerinde akıllarına ilk gelen Pizza Hit’’s olacaktır. 

Vizyonumuza Olan İnancımız 

Pizza Hit”s olarak nereye gittiğimizi biliyoruz. Pizzadan daha fazlasını bekleyenlerin ilk adresi olacağız. 

Mükemmel ve Yenilikçi Ürünler 

Pizza Hit’’s ürünleri ilk lokmadan itibaren damakta mükemmel bir tat bırakmalıdır. Müşterilerimizin alışık olduğu diğer tatları, onlara farklı formatlarda sunabilmeliyiz. Üründeki yenilikçiliğimizle izlenen olmayı sürdürmeliyiz. 

Tutarlılık 

Gün içinde tüm ürünlerde aynı büyük lezzeti yaratabilmeliyiz. Müşterilerimiz her Restoranda aynı ürün ve servis kalitesi tecrübesini yaşayabilmelidir. 

Temizlik 

Temiz ve güvenli restoran, tercih edilirliği ve yemek yeme ihtiyacını körükler. Restoranımızı her zaman temiz tutmaya özen gösteririz. 

Takım Ruhu 

Bir müşteriye bütün ekip olarak hizmet veririz. Pizza Hit’’s ekibinin her üyesi rolünü iyi bilir, sorumluluklarını profesyonelce yerine getirir. 

Gülümseme 

Müşterilerimiz bizim misafirlerimizdir. Kendilerini hoşnut ve özel hissetmeleri için onlara gülümsemekten büyük mutluluk duyarız …